אודות

 

71496229_679823232537850_3182720025039470592_n

 

אני מזמין אתכם להכנס לראיון שנעשה איתי אודות תורת ה nlp
והשיטות השונות אני עובד הן עם מבוגרים והן עם ילדים.

https://www.tzomet-ran.co.il/experts/36347#

 

 

 

 

 

 

הי, אני אפי שושני, בן 51 ואב לשני ילדים.
בוגר 3 שנות לימוד NLP ודמיון מודרך במכללת רטר, שלוחה של הפקולטה למדעי הרווחה בריאות – אוניברסיטת חיפה. בעל הסמכות:

Master nlpאפי שושניMaster Practitioner
Mster Trainer
מומחה בעבודה עם ילדים בגילאים 6-12
מאחורי עשרות טיפולים והנחיות ילדים ומבוגרים אשר עשו שינוי משמעותי באורח חייהם ואפשרו לעצמם לצאת לדרך חדשה. לאורח חיים חדש. החליפו מקצוע. מצאו זוגיות. ירדו במשקל. ועוד ועוד…

מרבית שנותיי עסקתי במוזיקה על כל רבדיה. הלחנה, עיבוד, הרצאות, שיעורים ועוד. לפני מספר שנים נחשפתי לתורת ה NLP ונשאבתי פנימה ללימודים אינטנסיביים. מצאתי בה משהו מאוד מדויק ונכון לי כאדם, כאומן ועכשיו גם כאחד שמשלב בין השניים.

היכולת להקשיב לנפש האדם טמונה בי שנים. ולאחר לימודיי ה NLP וקבלת התואר הגבוה ביותר שניתן לרכוש זאת בישראל, משמח אותי לדעת שבזכות יכולת זו אני גם יכול לעזור לאנשים וילדים במגוון רחב של סוגיות.

המפגשים איתי חווייתיים ועוצמתיים. כל מפגש לגופו. כל מקרה לגופו. המקום בו אני מקבל הוא גם המקום בו אני יוצר מוזיקה. חלל אינטימי ונעים במרכז רמת גן.

כן – המוזיקה היא חלק בלתי נפרד מהמשאבים הטיפוליים שלי במסגרת סדרת מפגשים עם איש בוגר או ילד.

כמו שאני נוהג לומר בשיחה מקדימה עם מטופל כזה או אחר, בניגוד לדרכי טיפול אחרים, אני לא רופא, לא יועץ, לא מייעץ ,לא מכוון. אני שואל שאלות מדויקות. בדיוק על זה מבוססת תורת ה NLP. ובזכות השאלות המדויקות נותן האדם לעצמו את תשובותיו. במילותיו הוא. וכל זה נעשה במסגרת 10-12 מפגשים של שעה. דיוק המטרה החיובית אותה בוחר האדם לעצמו. זה הרעיון.

בסוף כל מפגש (במקרה של עבודה עם מבוגרים) חווה המטופל חווית הרפיה. מעצימה. מרגיעה. לכך אנו קוראים בהגה המקצועית – דמיון מודרך.

ודמיון מודרך זה מסכם את רוב המפגשים ומטמיע את התובנות שצפו באותו נפגש, בתת המודע.

 לתיאום פגישת אבחון ולפרטים נוספים השאירו פרטים ואחזור אליכם

 

 

%d בלוגרים אהבו את זה: